Мої вітання!

В якості директора Британської міжнародної школи в Україні, я не відчуваю більш великої гордості ні за що інше, як за ті досягнення, які ми маємо сьогодні. Школа, яка почувається впевнено й непохитно у своїй місії із забезпечення освіти світового класу для дітей, яким вона служить, ставлячи їх у центрі всього, що ми робимо. Ми визнаємо, що кожна дитина є унікальною особистістю, яка заключає в собі свої власні схильності та інтереси. Вони розвиваються на фундаменті освіти, якої допомагає допитливість та яка дістає руху від вмінь, набутих досвідом. Цей підхід підтримує нашу думку про те, що освіта дитини в цілому має важливе значення, якщо ми хочемо, щоб наші діти стали впевненими в собі й добре сформованими особистостями, готовими зайняти своє місце у світі, що швидко розвивається, й зробити свій особистий внесок у нього. 

В який би шкільний корпус або кампус ви не ввійшли, ви знайдете теплу і затишну сімейну атмосферу. Ви відразу ж відчуєте нерозривний зв'язок дітей з їхньою школою й вчителями, які їх вчать. Ми вважаємо доцільними і активно заохочуємо міцне партнерство між школою і домом, причому відвідувачі часто відзначають дух спільності, який вони відчувають у нашій школі. Більш за все мені до вподоби показувати майбутнім батькам школу, знаючи, що, в який би клас я не вирішив зайти, їх здивує справжнє викладання й навчання в дії, не кажучи вже про вічливих, впевнених та зацікавлених дітей.

Перегляньте, будь ласка, наш сайт, але це дасть вам тільки проблиск того, що чекає на вас , якщо ви відвідаєте нашу школу. Щоб скласти належну ціну чомусь, ви просто повинні це обстежити. Якщо ви вже є батьком або потенційний батько, що міркує прийти в перший раз, ми вас ласкаво, ласкаво запрошуємо.

Сподіваємося, що скоро побачимося.

 
Директор